z.one conceptT to nowa jakość na światowym, profesjonalnym rynku fryzjerskim. Marka posiada bardzo szeroką ofertę wyspecjalizowanych produktów fryzjerskich dla ekspertów. Na polskim rynku mamy przyjemność zaoferować trzy pełne kolekcje:

no inhibition to bardzo innowacyjna linia do stylizacji włosów, która interpretuje wyniki badań nad charakterem i pięknem włosów w nowy, odkrywczy sposób podkreślający swobodny styl i kreatywność.

milk_shake to szeroka linia produktów do pielęgnacji i koloryzacji włosów wykorzystująca dobroczynne efekty i wspaniałe korzyści płynące z mleka i owoców. Naturalne składniki, zawarte w kompleksowo działającej linii, spełniają wszystkie potrzeby klientek odwiedzających salon fryzjerski.

simply zen to kolekcja kosmetyków opartych na starych chińskich recepturach. To nowe spojrzenie na pielęgnację oparte na doskonałej harmonii ze zmysłami, które pozytywnie wpływają na samopoczucie i stan zdrowia klientów salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

Nasze Produkty

Szeroka gama produktów stylizujących dla każdej FRYZURY: proste, wszechstronne oraz innowacyjne. Wyrafinowane, ekskluzywne produkty do stylizacji które zabiorą Cię w podróż przez elegancki świat składający się z kontrastów, kolorów oraz kształtów aby tworzyć, definiować oraz doskonalić.

Z serca laboratoriów badawczych z.one concept powstała nowa koloryzacja, gwarantująca optymalne rezultaty i wyjątkową moc regeneracyjną. Produkt, który posiada niezwykłe właściwości i dostarcza koloryzowanym włosom promienny blask.

Naszym wyzwaniem jest używać naturalne oraz organiczne składniki bez kompromisu z jakością oraz doskonałością. Każdy składnik aktywny jest starannie dobrany o długotrwałym efekcie na zdrowiu włosów oraz wyglądzie. pozostawiając je podatne, promienne i pełne życia.

Simply Zen tworzy nowe podejście do pielęgnacji włosów, jest wynikiem kombinacji naturalnych elementów oraz najnowszych odkryć technologicznych, aby uzyskać optymalne efekty, które w pełni podkreślą naturalną równowagę ciała i umysłu.

 
Adam Bolewski usługi WWW