SKEYNDOR- produkty hiszpańskiej firmy łączące w sobie postęp kosmetologiczny z osiągnięciami naukowo-badawczymi. W produkcji kosmetyków wykorzystywane są osiągnięcia naukowe i medyczne, komponenty biotechnologiczne, produkty morza i wyciągi z wielu oryginalnych roślin. Cel to zapewniać klientom gabinetów kosmetycznych zabiegi, po których efekty będą szybko zauważalne.

Proponujemy Państwu zabiegi:

DERMA PEEL- Peeling biologiczny   NOWOŚĆ
To innowacyjna metoda odnowy tkanek, nie podrażnia skóry, przez co jest idealny dla skóry wrażliwej, cienkiej i delikatnej. Zabieg polecany do redukcji przebarwień, zmarszczek mimicznych, małych blizn oraz śladów po trądziku.

URBAN WHITE + DERMA PEEL- Biologiczny zabieg wybielający   NOWOŚĆ
Strategia wybielania przebarwień stworzona w celu usuwania plam spowodowanych przez słońce, wiek i pigmentacji genetycznej. Rozjaśniacze biologiczne nie są cytotoksyczne ani fotowrażliwe, dzięki czemu są idealne do zabiegów wykonywanych na skórze wrażliwej lub podatnej na podrażnienia.

AQUATHERM- Termalne piękni skóry wrażliwej Zabieg na bazie wody termalnej. Specjalnie wyselekcjonowane substancje aktywne, pozwalają na poprawę komfortu skóry oraz pomagają zredukować zaczerwienienia i uczucie podrażnienia. Ceramidy - wzmacniają ochronne warstwy lipidowe. Skóra staje się uspokojona, głęboko nawilżona i uodporniona na działanie czynników zewnętrznych.

PLATINUM- Zachowaj młode spojrzenie Intensywny zabieg pielęgnacyjny dla skóry z oznakami starzenia, spowodowanego zmniejszonym działaniem komórek oraz zmianami hormonalnymi. W efekcie następuje natychmiastowe napięcie skóry, zabieg działa liftingująco i przeciwzmarszczkowo.

ETERNAL- Wieczna młodość Kuracja przeciwzmarszczkowa z komórkami macierzystymi pochodzenia roślinnego zwana eliksirem życia, odżywia i odnawia komórki macierzyste w naskórku i skórze właściwej. Likwiduje pierwsze oznaki przedwczesnego starzenia się skóry. Powoduje długotrwały efekt odmładzający, utrzymujący się pomimo upływu czasu.

CORRECTIVE- Wysoka skuteczność przy wygładzaniu zmarszczek mimicznych! Składniki aktywne o sprawdzonej skuteczności, takie jak : substancje lipofilne zwiększające gęstość i jędrność tkanki podskórnej, kwas hialuronowy - wypełniający głębokie zmarszczki, mocno nawilżający skórę, inhibitory-czynniki hamujące, spowalniające reakcje chemiczne oraz ,,jad żmii'' i peptydy - rozluźniające skurcze mięśni.

MEN INTENSYWNY ZABIEG NAWILŻAJĄCY Relaksujący zabieg przywracający zewnętrzną równowagę zanieczyszczonej skórze. Działa przeciwzmarszczkowo, normalizuje, uelastycznia, głęboko nawilża.

MEN- INTENSYWNY ZABIEG ENERGETYZUJĄCY Mocno wzmacniający i rewitalizujący skórę zabieg. Uodparnia na czynniki zewnętrzne (dym, zimno, promienie uv). Głęboko nawilża i spowalnia naturalny proces pojawienia się zmarszczek na skórze.i wiele innych...PROWADZIMY SPRZEDAŻ PROFESJONALNYCH KOSMETYKÓW DETALICZNYCH