NOWE CIAŁO W 7 GODZIN !

Smukła sylwetka i gładkie, jędrne ciało, pozbawione widocznych oznak cellulitu to dzisiaj pragnienie każdej kobiety. Start & Rewind to zabieg najnowszej generacji. Szybko i łatwo redukuje cellulit oraz tkankę tłuszczową. Po pierwszym zabiegu skóra jest gęsta, jędrna, zagęszczona, pozbawiona cellulitu, a także widoczna jest utrata centymetrów w obwodach!

Turbo kosmetyki i technologia hydrodynamiczna łączą się, tworząc innowacyjny zabieg, który zapewnia wyniki na najwyższym poziomie. Efekty po zabiegu są na to najlepszym dowodem: tkanka jest stonowana, kompaktowa, widocznie zdrowsza, z wyraźnym zmniejszeniem obwodu w centymetrach.

Wskazania: cellulit (wodny, tłuszczowy, wodno-tłuszczowy, włóknisty), luźna skóra, retencja, obrzęk brzucha, miejscowo zlokalizowany tłuszcz, ciężkie nogi.

Alternatywą jest Liporadiologia Vinci- Urządzenie, które łączy najbardziej skuteczne technologie w walce z cellulitem, otyłością i wiotkością skóry.

Możemy wykonać zabiegi liftingujące oraz poprawiające owal twarzy, a także modelujące, antycellulitowe, poprawiających napięcie skóry - łączące w sobie synergiczne działanie fali radiowej, światła LED, podczerwieni, mechanicznego masażu ruchomymi rolkami oraz podciśnienia

Dzięki zastosowaniu bipolarnej fali radiowej o częstotliwości 13MHz jesteśmy w stanie opracowywać nawet głębokie struktury skóry właściwej, a nawet tkankę tłuszczową; podczerwień oraz światło LED o długości fali 690-2500 nm idealnie podgrzewa fibroblasty i wpływa na szybszą syntezę kolagenu i elastyny. Pobudza krążenie krwi, a co za tym idzie przyspiesza metabolizm komórkowy i doprowadza do lepszego dotlenienia oraz odżywienia komórek /tkanek.

Synergiczne działanie zassania oraz masażu mechanicznego rolkami, o płynnej regulacji szybkości oraz kierunku działania, dodatkowo drenuje tkanki odprowadzając tym samym toksyny do węzłów chłonnych oraz wpływa na wygładzenie powierzchni skóry i eliminację cellulitu.

Z.ONE CONCEPT wprowadził linię AGE RENEW a w niej Zabieg Odmładzający dla Twoich włosów, Składniki zawarte w Age Renew takie jak: kwas hialuronowy, melitane i organiczny czerwonokrzew wzmacniają i odżywiają włosy dla uzyskania maksymalnego połysku, utrzymują balans nawilżenia skóry głowy oraz włosów, dodają włosom objętości, chronią kolor zarówno naturalny jak i farbowany. Zmniejszają porowatość, chronią włosy przed zanieczyszczeniami oraz promieniami UV

Skeyndor wprowadził na rynek najnowszą linię kosmetyków, na bazie wysoko aktywnego retinolu. Kosmetyki z linii Power Retinol zawierają nową generację retinolu w czystej postaci, który umożliwia uzyskanie możliwie najlepszych rezultatów, w walce z problemem starzenia się skóry. Retinol jest aktywnym składnikiem o działaniu silnie odmładzającym i regenerującym. Nazywany płynnym złotem, jest szczególnie ceniony w zabiegach przeciwstarzeniowych. Jego zastosowanie umożliwia widoczne odmłodzenie skóry, starzejącej się z powodów naturalnych lub w wyniku fotostarzenia. Program profesjonalny, wykonywany w gabinecie, bazuje na czystym koncentracie retinolu. Regenerację skóry wspomagają: organiczny olejek z nagietka, maseczka z wyciągiem z bursztynu o właściwościach antyoksydacyjnych i odżywczych oraz krem o dużym stężeniu wyciągów antyoksydacyjnych składników aktywnych.

Studio Urody "STYL"
Kartuzy, Ceynowy 6a/1
887-600-000
www.studiourodystyl.pl


Adam Bolewski Usługi WWW