Kosmetyka Ciała

W dbanie o Waszą piękną sylwetkę z pomocą przychodzi nam wiele technologii i zabiegów

Liporadiologia

Innowacyjna technologia modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz likwidowania. Nieinwazyjna i bezbolesna, a przy tym wysoce skuteczna metoda, zapewniająca dobre samopoczucie i piękne jędrne ciało. Seria masaży endodymaicznych działa cuda.

 

HiFu

Dzięki kontrolowanym zjawiskom postawania mikrourazów, we wnętrzu skóry dochodzi do bardzo głębokich procesów regeneracji i przebudowy tkanek. Praktycznie stan ten dotyczy wszystkich poziomów skóry, poczynając od jej najgłębszych warstw.

Start&Rewind

Smukła sylwetka, gładkie, jędrne ciało, pozbawione widocznych oznak cellulitu to dzisiaj pragnienie każdej kobiety. Start & Rewind to zabieg najnowszej generacji. Szybko i łatwo redukuje cellulit oraz tkankę tłuszczową. Po pierwszym zabiegu skóra jest gęsta, jędrna, zagęszczona, pozbawiona cellulitu, a także widoczna jest utrata centymetrów w obwodach!

Działa na każdy rodzaj cellulitu – wodny, tłuszczowy, wodno-tłuszczowy i włóknisty.

Termogeniq

Zabieg kształtujący i wyszczuplający sylwetkę z intensywnym masażem wyszczuplającym. Zabieg o szerokim spektrum działania – wyszczupla, ujędrnia, zmniejsza obrzęki, redukuje cellulit i zdecydowanie zmniejsza obwody. Przygotowany w oparciu o najwyższej jakości kosmetyki termogeniczne firmy M’onduniq, oraz wyjątkową moc firmowego masażu drenująco-modelującego.

Infiniti Rf

Efekty działania dzielimy na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Zaraz po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się znacznie elastyczniejsza. Największe efekty widać od 2 do 5 miesięcy po zabiegu. Dochodzi do powstawania nowego kolagenu, skracania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania nowych wiązań. Znacznie wzrasta jędrność i sprężystość. Dzięki odbudowie kolagenu blizny i rozstępy ulegają spłyceniu lub całkowitej likwidacji.

 

Zrobimy wszystko, by sprostać Waszym oczekiwaniom
i dobrać odpowiedni zabieg / kurację do oczekiwań…

GALERIA