Kosmetyka Twarzy

„Twarz jest zwierciadłem duszy”, dlatego nasze zabiegi nie ograniczają się tylko do intensywnej pielęgnacji twarzy, lecz również Twojego ogólnego dobrego samopoczucia. W związku z tym przed każdym zabiegiem dokładnie sprawdzamy stan skóry, jej typ i problemy z którymi się borykacie, by zadbać o nią w najlepszy możliwy i skuteczny sposób.

Proponujemy zabiegi oczyszczające z wykorzystaniem nowych technologii takich jak Jadeitowe oczyszczanie wodorowe ale także ze sprawdzonych już metod takich jak mikrodermabrazja czy indywidualnie dobrane kuracje kwasowe.

Przy problemach ze zmarszczkami spowodowanymi odwodnieniem skóry z pomocą przychodzą zabiegi na bazie kwasu hialuronowego. Ultranawilżający i ujędrniający rytuał do twarzy z kwasem hialuronowym i komórkami macierzystymi marki Monduniq czy Skeyndor Hyaluronic. Wpływają na intensywne nawilżenie, regenerację i odbudowę skóry. Poprawiają owal twarzy jednocześnie chroniąc skórę przed utratą wody.

„Smocza Krew” to Rytuał przeciwzmarszczkowy, antyoksydacyjny, rozjaśniający i wybielający. Powoduje poprawę kolorytu, rozświetla a także zmniejsza widoczność plam i przebarwień.  Perełką jest Nowa linia zabiegowa Infiniti C – z bioaktywną witaminą C, , która wyrównuje naturalny kolory skóry, zmniejsza widoczność przebarwień i plam pigmentacyjnych, poprawia elastyczność skóry, nawilża i rozjaśnia skórę. Rewelacyjne efekty przynosi także kuracja z Kwasem kojowym kca 2% Ph 4.5, która oprócz powyższych łagodzi skutki nadmiernego opalania  i może być stosowana w przypadku skór delikatnych i wrażliwych

Specjalizujemy się w nieinwazyjnym wygładzaniu zmarszczek. Jadu żmiji nie trzeba Naszym klientom przedstawiać, tak jak my pokochaliśmy całą linie.  Alternatywa dla Botoksu. Innowacyjny zabieg o natychmiastowym działaniu. Idealny dla osób, które chcą uzyskać lifting twarzy bez użycia skalpela w całkowicie bezpieczny i prosty sposób. Zabieg pomaga powstrzymać biologiczny i mechaniczny proces starzenia się skóry bez bolesnego ostrzykiwania neurotoksyną botulinową. Prosty, przyjemny i wyjątkowo skuteczny sposób na świetny wygląd każdego dnia.

Excellence to ekskluzywna, biomimetyczna linia przeciwzmarszkowa o bogatej formule dedykowana pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu oraz wrażliwych okolic oczu i ust. Wyselekcjonowane peptydy i witaminy oraz biopolimery molekularne zapewniają najwyższą jakość produktów i zabiegów oraz są wyjątkowo delikatne dla skóry. Produkty wykorzystane w zabiegach wykorzystują ekskluzywne, łączące w sobie właściwości: złota, białych trufli oraz kawioru.

Laser IQ to rytuał kojący dla skór naczyniowych, delikatnych, wrażliwych i nadreaktywnych dający natychmiastowe ukojenie i wyciszenie skóry, zmniejszenie widoczności teleangiektazji czy rumienia.  Przyspiesza regenerację skóry,  nawilżenie, i wyrównuje jej koloryt.

To tylko klika przykładowych zabiegów, które oferujemy w Salonie