Medycyna Estetyczna

Wykorzystując najbardziej zaawansowaną energię ultradźwiękową, urządzenie HI’FUsion Aquadermié pozwala na dotarcie do głębszych warstw skóry właściwej.

Dzięki zastosowaniu fali ultradźwiękowej o wyjątkowym skupieniu jeden strzał może wytworzyć nawet blisko dziesięć tysięcy punktów kondensacji, które mają bezpośredni wpływ na wytwarzanie się kolagenu. Włókna są podgrzewane, co powoduje ich rozszerzenie, a następnie natychmiastowe kurczenie się. Taka reakcja doprowadza do stymulacji kolagen i wytworzenia się nowych kombinatów, budujących nową sieć włókien kolagenowych w celu zwiększenia elastyczności skóry. Reakcja ta zachodzi od wewnątrz skóry, co jest prawdziwą rewolucją i przekłada się na imponujące rezultaty zabiegu.

HI'FUsion Aquadermié

Dzięki najnowszej technologii wiązka ultradźwięków jest jeszcze bardziej skupiona, co zapewnia większą energię podczas stosowania urządzenia oraz głębsze i silniejsze działanie. Efekty są trwalsze niż w przypadku innych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Utrzymują się znacznie dłużej, nawet przez okres od 1 do 3 lat.

Efekty zabiegu:

 • POPRAWA OWALU – twarzy i uniesienie brwi,
 • UJĘDRNIENIE OBWISŁEJ SKÓRY – twarzy i ciała,
 • MODELOWANIE SYLWETKI – ciało,
 • WYSZCZUPLENIE – ciało.

INFINITI RF

INWAZYJNA I NIEINWAZYJNA PRZEBUDOWA SKÓRY

To fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych (RF), które powodują mocne ogrzanie skóry właściwej. Dzięki temu wywołujemy termiczny szok prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej.

W efekcie uzyskujemy:

 • redukcja blizn potrądzikowych,
 • redukcja nadpotliwości,
 • działanie termo koagulacyjne,
 • odmładzanie,
 • redukcja rozstępów,
 • lifting,
 • likwidacja cieni i obrzęków pod oczami,
 • usuwanie przebarwień i plam,
 • szybki proces gojenia,
 • efekty widoczne po pierwszym zabiegu.

LIGHT SHEER

DEPILACJA LASEROWA

Nadmierne owłosienie jest przyczyną frustracji wielu pacjentów, zarówno z zaburzeniami hormonalnymi, jak i zdrowych ludzi. Pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na skuteczną metodę pozwalającą na stałe usunięcie niechcianych włosów z różnych okolic ciała. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest laser diodowy Light Sheer.

W laserze diodowym LightSheer czas trwania impulsu laserowego jest wystarczająco długi, aby dokładnie zniszczyć mieszek włosowy oraz naczynia krwionośne go odżywiające, a jednocześnie wystarczająco krótki, aby ograniczyć zjawisko przenoszenia ciepła do otaczającej tkanki. Wykorzystywana jest właściwość selektywnej reakcji zabarwionych obszary skóry i włosa na oddziaływania światła lasera. W laserze Coherent LightSheer jako źródła światła używa się matrycy diod o bardzo wysokiej mocy – 1600 – 2900 W, o długości fali 808 nm. Kondensator światła miesza promieniowanie i produkuje jednolitą wiązkę wyjściową o wysokiej mocy i gęstości powierzchniowej energii od 15 do nawet 100 J/cm2.

Laser Light Sheer z opatentowanym szafirowym manipulatorem należy do urządzeń wyróżniających się najwyższą skutecznością działania przy zapewnieniu najwyższego komfortu zabiegu. Szafir, z którego wykonana jest końcówka rączki lasera LightSheer – ChillTip, jest idealnym materiałem do wykonania końcówki chłodzącej, będącym znakomitym przewodnikiem. Dodatkowo ważną rolę odgrywa ucisk stosowany przy aktywnym chłodzeniu kontaktowym, gdyż nie tylko zapewnia lepsze chłodzenie skóry, ale przywodzi mieszki włosowe bliżej naświetlanej powierzchni, zwiększając skuteczność zabiegu.

Mechanizm działania światła laserowego w zabiegu usuwania włosów sprowadza się do miejscowego, precyzyjnego podgrzania i zniszczenia elementów cebulki włosowej zabarwionych melaniną bez szkodliwego oddziaływania na pozostałe komórki skóry. Laser wytwarza trwający ułamek sekundy impuls, który wystarcza do odparowania pigmentu, powodując wstrzymanie funkcji życiowych kilku cebulek jednocześnie eliminując na stałe lub znacznie ograniczając odrost włosów. Dodatkowo promieniowanie laserowe dociera do naczyń krwionośnych odżywiających mieszek włosowy, dzięki czemu możliwa jest trwała epilacja.

GALERIA