O Nas

Witaj w "Stylu"

Piękno jest byciem najlepszą wersją siebie wewnątrz i na zewnątrz

Studio Urody STYL to miejsce, w którym możesz skorzystać z kompleksowych usług, zasięgnąć porad z zakresu pielęgnacji i zrelaksować się…

Od wielu lat współpracujemy z włoską firmą Z-one Concept, to profesjonalna marka kosmetyków fryzjerskich, charakteryzująca się wysoką jakością produktów i unikalnym ekologicznym składem.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jesteśmy salonem Partnerski Francuskiej firmy Monduniq, której filozofia opiera się na produkcji profesjonalnych produktów kosmetycznych  z zachowaniem najwyższych standardów, innowacyjności  i nowoczesnych technologii.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób bez względu na wiek, płeć czy też czas jaki chcą przeznaczyć na wizytę w gabinecie.Proponujemy szereg różnorodnych zabiegów na twarz i ciało z zakresu kosmetyki zachowawczej, leczniczej jak i korygującej problemy estetyczne. Stale poszerzamy ofertę o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nauki i nowoczesne urządzenia. Każdy zabieg dobieramy indywidualnie do Twoich potrzeb i oczekiwań.

W naszym Salonie oprócz poprawy urody naszych klientów dbamy przede wszystkim o higienę i bezpieczeństwo min. sterylizując narzędzia w autoklawie i stosując produkty jednorazowego użytku

Zapraszamy do korzystania z całej gamy usług fryzjerskich począwszy od zabiegów trychologicznych, nowoczesnych i klasycznych koloryzacji poprzez awangardowe strzyżenia, fantazyjne upięcia, aż po całkowitą regenerację włosów.

mgr Barbara Czoska-Wenta

kosmetolog